Tato nová přístrojová metoda pracuje na principu intenzivního mechanického peelingu aplikačními koncovkami pokrytými diamantovou drtí různé hrubosti, které „obrušují“ vrchní vrstvičku kůže, čistí a oživují ji.

Zlepšuje prokrvení kůže, stimuluje kolagenní a elastická vlákna. Výsledkem je hladší, svěží pleť, lepší tonus, pleť je barevně jednotnější, povrchové pigmentové skvrnky a póry se výrazně zjemňují. Vakuové sání aplikační koncovky zajistí správný kontakt s kůží a odsátí zbytků kožních buněk.

Výrazně se zlepšuje účinnost kombinovaných ošetření – kůže je po ošetření v přirozeném, nekontaminovaném stavu a je schopna daleko lépe reagovat na možné další zákroky, které mohou bezprostředně následovat (aplikace sér, masek, mezoterapie)

Diamantová mikrodermabraze je pleťovou rejuvenací, která nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivům. Vrátíme tak biologický čas pokožky zpět a zpomalíme její další stárnutí. Tato neinvazivní metoda má minimum omezení, ať už se jedná o věk nebo o roční období. Při tomto jedinečném způsobu omlazení již není třeba pokožku napařovat a je možné takto ošetřit libovolný druh pleti včetně suché a citlivé pokožky nebo pleti náchylné ke zčervenání.

Pro optimální výsledky je doporučeno metodu aplikovat takto:

1. a 2. ošetření v rozmezí 7-10 dní, dále pak ještě 3-5 ošetření vždy s odstupem 4-5ti týdnů. Následně je vhodné nechat pleť odpočinout alespoň 3 měsíce.

Hlavní účinky:

•    Redukce jizev
•    Ošetření akné
•    Ošetření rozšířených porů
•    Odstranění drobných vrásek
•    Hloubkové čištění pleti
•    Redukce hyperpigmentace
•    Celkové vyhlazení pleti, rejuvenace
Diamantovou dermabrázi lze uplatnit také při vyhlazení hrubých loktů a kolen, zjemnění strijí.

POZOR! 24 hodin po dermabrazi se nedoporučuje: kontakt s horkou vodou, na očištění ošetřených partií používat přípravky obsahující alkohol, navštěvovat sauny, veřejné bazéhy, horké prameny apod. používat make-up, vystavovat pleť přímému slunci či záření v soláriu.