Společnost René D´essay vlastní veškeré testy způsobilosti a účinnosti jednotlivých produktů. Všechny produkty splňují odpovídající požadavky nezbytné pro jejich registraci v systému EU.

Kosmetické přípravky René D´essay srl jsou určeny pro práci v kosmetických salónech či v estetických centrech, kde jsou používány i kosmetické přístroje a kde se provádí ošetření chemickými peelingy či mezoterapií.

Dermokosmetické přípravky René D´essay respektují přirozené vlastnosti kůže, její pH, kvalitu hydrolipidového kožního filmu i mikrobiální kulturu na jejím povrchu. Dermokosmetické přípravky tedy nenarušují přirozené potřeby pleti. Používané aktivní látky jsou převážně rostlinného původu a ve vynikající kvalitě.

Kosmeceutické přípravky René D´essay obsahují aktivní látky, které jsou schopny přímo se zapojit do fyziologických a biochemických pochodů v pokožce lidského těla.

Společnost René D´essay s.r.l. je držitelem řady patentů.

Požadavky na vysokou kvalitu kosmetických přípravků, originální receptury, účinné kosmetické přístroje a neustálý vědecký vývoj jsou zárukou nadčasové budoucnosti této profesionální značky.