Nabízíme Vám ošetření luxusní kosmetikou „Dr. Grandel“. Přípravky jsou velmi příjemné a vyznačují se dobrou snášenlivostí. Dr. Grandel nabízí speciální výběr přípravků zcela individuálně pro potřeby všech typů pletí, proto není problém vybrat tu nejvhodnější právě pro Vás. Výsledkem je bezchybná a zářivě krásná pleť.
Dr. Grandel je již více než 60 let velmi úspěšný ve vývoji a výrobě aktivních koncentrátů v ampulích určených pro profesionální kosmetiku. Kosmetické extrakty ve skleněných amp. se staly nezbytnou součástí péče o pleť. Výhody ampulí jsou zřejmé: koncentrované účinné látky, minimální množství konzervačních látek a bezpečné používání.
Okamžitý účinek
Účinek pocítíme okamžitě po aplikaci, výsledek je ohromující! Všechny ampule jsou čerstvé s jemnou konzistencí a pleti jsou doslova „nasávány“. Tajemství a úspěch Dr. Grandela spočívá ve vysoké účinnosti těchto ampulí.

BEAUTY GEN

Představujeme Vám novou kosmetiku BEAUTYGEN. Tato kosmetika je jedním z převratných objevů současnosti a díky účinným látkám z přírody „sněžným řasám“, se docílilo v pleti dekódovat tzv. „gen krásy“. Cílem extraktu ze sněžné řasy je aktivace obnovujících procesů pokožky, zvýšení aktivity kožních buněk a snižení poškození kůže způsobené UV zářením.

Co je to sněžná řasa?
Je to poměrně velký rod zelených řas, žijících ve sněhu na hřebenech ve vysokohorských Alpách, kde jsou extrémně nízké teploty, nadměrné množství UV záření a málo živinChce-li se řasa chránit proti zmrznutí a spálení, přejde do ochranného režimu a zčervená.To je právě ten moment, kdy se z rostliny získává tento unikátní extrakt, který je pak použit pro obnovu lidské tkáně. Tento mechanismus účinku, v závislosti na modelu přírody je nyní k dispozici i pro vaši pokožku.

Oceněná sněžná řasa  Snow Algae Extract  je hlavní složkou nové řady pěstící kosmetiky  DR.GRANDEL, nazvaná  BEAUTYGEN.
U letošního udílení  prestižních cen v Hamburgu se dostala inovační látka, Snow Algae Extract, až na  nejvyšší stupínek ocenění.  Evropská organizace  BSB jí tuto cenu“AWARD 2014“ udělila za kosmetiku, přírodní produkty a chemické suroviny. Tato cena byla odsouhlasena od dvanácti  nezávislých poradců BSB.

Pro koho je BEAUTYGEN určen?
BEAUTYGEN extrakt z sněžné řasy je  vhodný pro ty, kteří kladou velký důraz na mladiství vhled pleti. Je určen především pro efektvní spomalení stárnutí pleti a vráskám.

DR.GRANDEL – ELEMENTS OF NATURE

Je zcela unikátní přírodní řada kosmetiky DR.GRANDEL, která poskytuje každé, i problematické pleti, přirozenou a vysoce kvalitní péči. Srdcem této řady je přímo zázračné multi-aktivní sérum EPIGRAN. Vyrábí se z pšeničných klíčků na jediném místě na světě náročnou a nenapodobitelnou procedurou. Vzhledem k silným enzymatickým účinkům tohoto jedinečného séra může být celá řada Elements of Nature bez konzervačních látek, parabenů, minerálních olejů, barviv, ropných komponentů, parafínů, silikonů, PEG emulgátorů a syntetických parfémů.Všechny produkty z této řady jsou certifikovány v souladu s ekologickou normou ECO Control