Derma Pen
Pero René D´essay má nastavitelnou hloubku vpichu 0,25 – 2 mm. Díky vysoké rychlosti vibrace je schopno dosáhnout frekvence vpichů od 1400 do 1800 vpichů za jednu sekundu. Efekt ošetření se zvyšuje o 90 %. Jehličky jsou vyměnitelné na každého klienta a na každé další ošetření. Kazety s jehlami jsou baleny do sterilních obalů.

Mezoterapie – mikrojehličkování
Mikrojehličkování je velice účinná neinvazivní metoda, při níž se pomocí dermálního pera aplikuje kosmetické sérum nebo koktail z mezoterapeutických přípravků do kůže, do hloubky 0,25 mm až 2mm. Mezoterapie stimuluje pojivovou tkáň a řeší daný problém okamžitě. Mezotarapeutickou metodou lze ošetřit jak oblast obličeje, krku, dekoltu, tak i ostatní části těla.

Palmare
Generátor pracuje se třemi aktivními principy: elektroporace, radiofrekvence a LED světla. Zařízení je určeno pro bipolární selektivní neinvazivní mezoterapii, která ve svém účinku navazuje na práci rolleru či pera pro mezoterapii.

Elektroporací rozumíme silnou stimulaci kůže s podpořením všech aktivních principů, které vedou k maximálnímu průniku aktivních látek do kůže a do buněk s průnikem přes buněčnou membránu. Díky elektroporaci je propustnost buňky mnohonásobně vyšší.

Radiofrekvence je tepelné zapracování aktivních látek do pokožky pomocí radiofrekvenčních vln. Pulzní modulovaná vlna má v pracovní fázi dva aktivní moduly. Na pleti pozorujeme střídavé viditelné stahy.

LED světlo (light-emitting diode = dioda emitující světlo) je světelné vlnění střední vlnové délky se specifickým účinkem

Kontraindikace: Gravidita, kojení, patologické procesy na kůži, srdeční stimulátor, infekční onemocnění, diabetes, chemoterapie, trombozy, kardiovaskulární nedostatečnost