FOR LIFE & MADAGA – ČESKÁ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA
TRADIČNÍ OVĚŘENÁ ZNAČKA OD ROKU 1994

K oblíbeným kosmetickým značkám, které mají na trhu pevné místo, patří i kosmetika FOR LIFE MADAGA. S výrobky této značky se lze setkat v EXKLUZIVNICH kosmetických salonech.

Spolu s kosmetickou péčí pomáhají produkty také s péčí o citlivou kůži např. u alergiků, ekzematiků a dokonce i u kojenců. Všechny přípravky respektují PŘIROZENÉ VLASTNOSTI LIDSKÉ POKOŽKY, udržují ji zdravou, pružnou a krásnou. Komplexní kosmetická řada FOR LIFE MADAGA zahrnuje hydratační a regenerační přípravky pro všechny druhy pleti.

Uznání z řad odborníků z dermatologie, kosmetologie a farmakologie dokazuje, že produkty této značky patří mezi špičku v oboru kosmetické péče.

Řada přírodní a bylinná – hlavními účinnými látkami jsou především extrakty léčivých bylin doplněné o vitaminy, přírodní oleje, liposomy, ceramidy a jiné, pro pokožku důležité prvky. Přípravky jsou určeny pro všechny věkové kategorie a dle typu účinných látek a typu pleti se liší použitím.
Řada z Mrtvého moře – hlavní účinnou látkou jsou selegované minerály Mrtvého moře, získávané z minerálního bahna a soli. Jednotlivé výrobky jsou optimálně přizpůsobeny našim klimatickým podmínkám. Přípravky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, zejména pak pro pleť se známkami dehydratace (přesušení) a předčasného stárnutí.

ŘADA COLLAGEN ACTIVE – ochrana a regenerace pleti 25+ a pleti v menopauze 50+

Kolagen je základní bílkovina našeho organismu. Kolagenová vlákna ovlivňují pružnost a vláčnost pokožky i její stárnutí. Nejvíce kolagenu je v kůži obsaženo ve věku 15 – 20 let, později se jeho obsah postupně snižuje. Mezi 25-30 rokem se jeho deficit projevuje tvorbou vrásek, suchou pletí, lámavostí vlasů a křehkými nehty. U žen po menopauze nastává nejrychlejší pokles obsahu kolagenu v kůži. Zevní dodávání COLLAGENu ACTIVE ve formě séra či krému, má významný regenerační efekt, poněvadž podporuje normalizaci ochranného kožního filmu epidermu a vytváří bariéru, která účinně zabraňuje ztrátě vlhkosti kůže. Aminokyseliny, jež COLLAGEN ACTIVE obsahuje, mají schopnost proniknout do hloubky a poskytují kůži zdroj výživných látek.
COLLAGEN ACTIVE – FOR LIFE & MADAGA je hydrát biologicky aktivního 96% kolagenu.

ŘADA HYALURONIC ACID – péče o pleť s viditelnými známkami stárnutí

Kyselina hyaluronová se významně podílí na hydrataci kůže. Je obsažena v lidském organismu a hojně se využívá v lékařství i kosmetice pro vyhlazení vrásek. Okamžitě obnovuje objem pleti a viditelně ji zjemňuje. Účinek kyseliny hyaluronové v přípravcích FOR LIFE & MADAGA umocňuje obsažená urea, která rovněž působí hydratačně. Kombinace vysoce účinných látek, společně se základem přírodního Původu okamžitě vypíná pokožku a zpomaluje její stárnutí.

exkluzivní ŘADA REMODELING BIOLOGICAL 30+ – exkluzivní péče o zralou pleť 30+

Obsahuje látky s excelentním komplexním účinkem na pleť.
Suroviny jsou nekomenogenní ( netvoří záněty, nezatěžují kůži a póry). Neobsahují návykové složky.
Účinek: Remodelační, výživný, hydratační, liftingový, protivráskový a ochranný účinek

Světová novinka 2DERM

Ošetření hypercitlivé a poškozené kůže je velmi obtížná záležitost.
Tým vývojových odborníků FOR LIFE spol. s r.o., společně s předními světově uznávanými dermatology, dva roky vyvíjel systémové přípravky – 2DERM, které na kůži vytvoří optimální podmínky pro obnovení fyziologických regeneračních procesů. Tyto přípravky byly dlouhodobě klinicky testovány a po úspěšných výsledcích testů jsou nyní zákazníkům k dispozici od 1.9. 2010.
2DERM – SYSTÉMOVÉ OŠETŘENÍ HYPERCITLIVÉ A POŠKOZENÉ KŮŽE

Ošetření je určeno osobám s:

– atopickým ekzémem

– ichtyózou

– psoriázou

– se stavem hypersenzitivní kůže

– suchou kůží s abnormální dráždivostí

– stárnoucí povrchově vrásčitou pokožkou

ZCELA ODLIŠNÝ KONCEPČNÍ PŘÍSTUP od dosud obecně tradovaných přístupů zabývajících se úpravou porušené barierové funkce.

[youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=GZQ3f9Alv5E&fbclid=IwAR03Q8walRW6W0PYNKJlP9QntB9TZC3ieTbV74BqUSiXlKPcrGVaML3Rgnk“ width=“600″ height=“400″ responsive=“yes“ autoplay=“no“ mute=“no“]
[youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=JVjyN0E_4_E“]